איך להיגמל מפחמימות וסוכרים? כך תעשו זאת נכון

איך נגמלים מפחמימות? אנחנו מכירים את המונח גמילה בהקשר של עישון, אלכוהול, סמים ואפילו מסכים. אך גמילה יכולה להיות גם מהתמכרויות מסוגים אחרים לדוגמא, גמילה מסוכר ופחמימות. אז זה אומנם נכון כי פחמימות מהוות כאחד מאבות המזון והן מהוות מקור אנרגיה משמעותי. אך יחד עם זאת, יש לא מעט פחמימות אשר נחשבות ללא בריאות ואף לממכרות – פחמימות אלו מתפרקות בצורה מהירה בגוף והופכות לסוכרים – כאשר פחמימות אלו נמצאות בכל מאכל אשר עשוי מקמח לבן כמו: לחם, בורקס, עוגות ועוד. מיותר לציין שההתמכרות הזאת איננה בריאה והיא גורמת להשמנה ולעיתים אף להשמנת יתר או השמנת יתר חולנית כתוצאה מתהליך התמכרות לסוכר ופחמימות. כאשר, האור בקצה המנהרה טמון בעובדה שקיימות תוכניות גמילה מסוכר וגלוטן ייעודיות אשר בכוחן לסייע לשים סוף להתמכרות השלילית הזאת, אז איך להיגמל מפחמימות וסוכרים? כל זאת במאמר שלפניכם.

איך להיגמל מפחמימות וסוכרים


למה ההתמכרות עלולה לגרום?

לא כולם מודעים בצורה מעמיקה לנזקים הרבים להם ההתמכרות לסוכר ופחמימות גורמת, כאשר בין אותם הנזקים שחשוב להכיר: עלייה משמעותית במשקל, סיכון להתפתחות של מחלת הסוכרת, תחושה של רעב אשר איננה שנגמרת, עייפות מתמשכת ובמקרים רבים ההתמכרות עלולה גם לגרום לדלקות כרוניות שונות ולמחלות נוספות. כאמור, מכיוון שהתמכרות זאת, עלולה לטמון בחובה שורה ארוכה של נזקים בריאותיים, אשר במקרים קיצוניים עלולים גם לסכן חיים, חשוב לנקוט בפעולה ולנקוט בצעדים בדרך לגמילה.

טיפים למכורים לפחמימות וסוכרים

אם אתם מרגישים שאתם מתמודדים עם התמכרות לסוכר ופחמימות ושואלים את עצמכם איך להיגמל מפחמימות וסוכרים, ישנם מספר טיפים אשר בכוחם לסייע לכם בדרך להשגת המטרה שהיא גמילה מסוכרים ופחמימות ובין היתר:
השלב הראשון טמון בעצם ההבנה שמדובר בהתמכרות ולקבל החלטה על הרצון להיגמל ממנה. בשלב הבא, מומלץ להירשם לתוכנית גמילה מקצועית ומסודרת אשר בכוחה לסייע להשיג את התוצאה המבוקשת בזמן הקצר ביותר האפשרי. דבר נוסף הוא לא למהר ולפנות לתחליפים כמו ממתיקים מלאכותיים – אשר כידוע, גם הם ברובם אינם בריאים. פעולה נוספת שכדאי לעשות היא להכין מראש נשנושים בריאים, מה שיכול להפחית את הצורך מצריכת פחמימות או סוכרים. המלצה נוספת היא לבצע את הגמילה בתקופה שהינה רגועה – בתקופות לחוצות, תהליך הגמילה עלול להיות קשה יותר.

איך נגמלים מפחמימות


הכתובת הנכונה לגמילה

אם אתם מעוניינים לעשות צעד בדרך להליך גמילה מסוכר וגלוטן, אין כל ספק, כי מיינדטק, תהווה ככתובת הנכונה למטרה. במיינדטק מציעים תכנית גמילה מקצועית, בליווי דיאטנית קלינית, צוות מקצועי ותפריט מאוזן ובריא. תהליך הגמילה מתבסס על 3 שלבים, כאשר לכל אחד מהם ישנה השפעה על התהליך ועל התוצאה – אשר אמורה לבוא לידי ביטוי בשחרור מהצורך בצריכת סוכר ופחמימות מזיקות.
חשוב להדגיש שבדומה להתמכרויות אחרות, גם גמילה מפחמימות וסוכרים טומנת בחובה תהליך, אשר מצריך אורח רוח וסבלנות, אך כאמור, אם מתמידים בתהליך ובוחרים כמובן, בתוכנית יעילה ומקצועית כמו זאת המוצעת על ידי מיינדטק, הדרך לעבר גמילה הופכת להיות סלולה.

להשתחרר מסוכר ופחמימות מזיקות!

השאירו פרטים ותחזירו את השליטה אליכם