איך להיגמל מסוכר?

כולם יודעים שצריכת סוכרים בכמויות גבוהות, עלולות לגרום לנזקים בריאותיים חמורים. התמכרות למתוקים חושפת את המכורים למחלות מגוונות כמו: סוכרת, מחלות לב, טרשת עורקים ועוד.. וזאת מעבר למצבים בעייתיים נפוצים יותר כמו: השמנה וחורים בשיניים. בדומה להתמכרויות מסוגים אחרים, גם כאשר זה נוגע להתמכרות לסוכרים ועולה השאלה איך להיגמל מסוכר, ההמלצה היא לבחור תכנית גמילה אפקטיבית ולנקוט בכל אותן הפעולות אשר בכוחן לסייע למכורים בהשגת המטרה.

איך מזהים התמכרות לסוכר?

אין כל ספק כי התמכרות לסוכר היא מתוקה ואולי אפילו מנחמת, אבל מתחת לפני השטח, מדובר בהתמכרות לא בריאה ואף מסכנת. בין התסמינים אשר מאפיינים את התמכרות זאת: צורך כמעט תמידי בדברי מתיקה, רגשות אשמה בעקבות אותה צריכה מרובה של דברי מתיקה,  תחושת חוסר אנרגיה ועייפות, גזים ונפיחות בבטן, קושי בהירדמות ותחושה של עצבנות ורגזנות. מי שחווה את כל אותם התסמינים או חלק מהם, דבר זה יכול להוות עבורו סוג של נורת אזהרה על כך שהוא מכור ומומלץ שיעבור הליך גמילה מסוכר.

איך נגמלים מסוכר

באלו פעולות ניתן לנקוט לצורך גמילה?

בכדי להיגמל מסוכר, קיימת חשיבות גבוהה לנקוט במספר פעולות שונות ובין היתר: להימנע מלהכניס ממתקים ומוצרים עתירי סוכר לבית. להימנע ממצבים של תחושת רעב – כאשר רעבים הנטייה היא לצרוך פחמימות ריקות וסוכרים. להרבות בשתייה מים. להקפיד ולאכול ארוחות מסודרות ולעשות זאת בעיקר בבית – מומלץ להכין חטיפים בריאים ולשמור על זמינות שלהם.

מה יקרה אחרי גמילה מסוכר?

לאחר השלמת הליך גמילה מסוכר, ראשית כל, תוכלו להסתובב בתחושה שאתם בריאים יותר, כאשר, הערכים של השומנים בדם ירדו. גמילה מסוכרים מובילה לירידה במשקל ולצמצום בהיקפים. רמת האנרגיה עולה וכך גם חושת הערנות והחיוניות. במקרים רבים, גם השינה משתפרת לאחר גמילה מסוכר. כמובן, שחשוב לציין שמדובר בהליך אשר יכול לטמון בחובו מעט קשיים – בכל זאת, זה לא פשוט להיפרד ממתקים ומסוכרים אשר כידוע, מעלים את רמת הסרוטונין במוח אשר משפיעה על תחושת הניחוחות, אבל, בסופה של הדרך, ממתינה הבריאות ובנוסף לכך, גם התחושה שהחזרתם את השליטה לידיים שלכם – ומדובר ללא כל ספק בתחושה שהיא טובה.

מעוניינים להתחיל הליך של גמילה מסוכרים?

אם גם אתם מעוניינים לעשות צעד בדרך להליך גמילה מסוכרים, חשוב שתכירו את “מיינדטק”. החברה מציעה תהליך מהיר לגמילה מסוכר, אשר מלווה בדיאטנית קלינית מוסמכת ובצוות מקצועי מהשורה הראשונה. שיטת הגמילה הייחודית של “מיינדטק” מתבססת על 3 שלבים עיקריים ובין היתר: שיחת היכרות ואבחון ראשוני, טיפול בדמיון מודרך ו-NLP ותוכנית תזונה אישית במפגשים עם דיאטנית קלינית. לקבלת מלוא הפרטים על תכנית גמילה מסוכר של החברה, מוזמנים ליצור קשר והצוות ישמח להעניק לכם את כל הפרטים על התוכנית.

להשתחרר מסוכר ופחמימות מזיקות!

השאירו פרטים ותחזירו את השליטה אליכם