איך להיגמל מסיגריות?

כאשר עולה השאלה איך להיגמל מסיגריות, אנו מודעים לנזקי העישון, אבל המודעות לבדה לא תמיד מספקת בכדי לעבור תהליך גמילה מעישון. אז בכדי להיגמל מסיגריות, חשוב בשלב הראשון לקבל את ההחלטה שזה מה שאתם רוצים לעשות. בשלב הבא, חשוב להסתייע בתוכנית מקצועית, אשר בכוחה להקל על תהליך הגמילה – כידוע, מדובר בהליך אשר עלול לטמון בחובו קשיים. בשלב הבא, כל שצריך זה פשוט לדבוק באותה התוכנית עד אשר תראה התוצאה.

 

כמה זמן לוקח להיגמל מסיגריות?

רבים מהמעשנים אשר שוקלים לעבור תהליך גמילה מעישון, בוחרים לדחות את הקץ, רק מתוך מחשבה שמדובר בהליך ארוך וקשה ומחשש שהם לא יעמדו בזה. ובכן, אם גם אתם תוהים כמה זמן לוקח להיגמל מסיגריות, חשוב שתדעו שכיום יש תוכניות חדשניות ומתקדמות לגמילה באמצעותן תהליך גמילה מעישון מתקצר ומתייעל. בכל מקרה, התשובה לשאלה, תהיה תלויה באותה תכנית או אותה סדנת גמילה מעישון בה בחרתם כאשר אורכו של תהליך הגמילה ינוע לרוב, בין שעות בודדות (ואפילו פחות) לבין מספר שבועות.

איך להיגמל מסיגריות

 

איך נגמלים מסיגריות?

ובכן, אנחנו חיים בעידן האינטרנט ובתקופה זו, ניתן באמצעות לחיצת כפתור פשוטה לקבל את כל הפרטים והמידע לגבי כל שיטות הגמילה.
הצעד בו מומלץ לנקוט הוא פניה לאותו מכון גמילה מעישון, אשר מציע סדנת גמילה מעישון ותוכניות גמילה איכותיות ואפקטיביות – אחת הדרכים לוודא שאכן מדובר בתוכניות גמילה מניקוטין שהינן אפקטיביות היא באמצעות קבלת המלצות מאנשים אשר עברו את אותה סדנת גמילה מעישון ויכולים להוות כמקור ראשון לגבי יעילותה ובכך לשים סוף לבעיה ופתרון לשאלה איך נגמלים מסיגריות.

 

אז למה לעבור הליך גמילה?

אם הסיבות הבריאותיות לבדן אינן מהוות סיבה מספקת להתחלה בהליך גמילה מסיגריות, להלן מספר סיבות נוספות: בתוך שבועיים לאחר הסיגריה האחרונה, זרימת הדם בגוף משתפרת, הגמילה מסייעת בשיפור לחץ הדם והדופק, הגמילה מפחיתה את הסיכון להתקפי לב, מספר חודשים אחרי הגמילה, תופעות לוואי המהוות חלק ממנה כמו: שיעול, עייפות וקוצר נשימה, ייעלמו כלא היו. מספר ימים אחרי הסיגריה האחרונה חוש הריח והטעם חוזרים לרמה בה היו לפני תחילת העישון.

 

הכתובת הנכונה לגמילה

אם גם אתם מעוניינים לשים סוף להתמכרות לסיגריות ולהחזיר לעצמכם את השליטה, אין כל ספק כי חברת "מיינדטק" מצאה את הנוסחה הנכונה לשאלה שמלווה אתכם שנים ארוכות איך נגמלים מסיגריות? החברה מציעה מגוון פתרונות גמילה חדשניים ויעילים ובין היתר, טיפול המתבסס על טכנולוגיה מתקדמת וחדשנית, אשר מאפשרת להיגמל מעישון בתוך 90 דקות בלבד. הטיפול החדשני מתבצע באמצעות שימוש ב-NLP ודמיון מודרך, הוא מתמקד בעקירת הבעיה מהשורש וניתן בליווי של צוות מקצועי ומנוסה. הטיפול מגיע עם אחריות לכל החיים – כך שאם קרה מקרה וחזרתם לעשן אחרי שנים, תוכלו לחזור על הטיפול מבלי שתצטרכו לשלם. לקבלת פרטים נוספים על הטיפול מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם "מיינדטק" והצוות המקצועי של החברה ישמח לעמוד לשירותכם ולהשיב על כל שאלה ופתרון לשאלה איך להיגמל מסיגריות.

זה הזמן להפסיק לעשן תוך 90 דקות!

השאירו פרטים ותחזרו לנשום אוויר