מה ההבדל בין סיגריה אלקטרונית לסיגריה רגילה?

הסיגריה האלקטרונית פותחה ושווקה בתחילת שנות ה-2000 כאמצעי עזר למטרות גמילה מניקוטין, אך תוך פרק זמן קצר הפכה לאמצעי עישון לכל דבר ועניין, שלא רק שלא מפחית את הצורך בניקוטין אלא עלול לגרום לנזקים חמורים יותר מאילו הנגרמים כתוצאה מעישון של סיגריה רגילה.

אם כך, מהו ההבדל בין הסיגריות האלקטרונית לבין סיגריה רגילה?

התמודדות עם הפסקת עישון וההבדל העיקרי בין הסיגריות האלקטרוניות לאילו הרגילות, בא לידי ביטוי באופן הפעולה בה אנו מכניסים אל גופנו את הניקוטין והחומרים הרעילים המצויים בטבק, כאשר הסיגריה האלקטרונית פועלת באמצעות מתח חשמלי המופק מהסוללה המותקנת במכשיר, דבר המאפשר את חימום ואידוי הטבק הנוזלי אותו שואף האדם העושה שימוש בסיגריה האלקטרונית ואילו בסיגריה רגילה הטבק נשרף ונשאף אל גופו של המעשן בכל שאיפה. הבדל נוסף בין הסיגריה האלקטרונית לסיגריה הרגילה בא לידי ביטוי בעובדה שהעישון בסיגריה אלקטרונית נחשב לנעים ונקי יותר מכיוון שהוא אינו מלווה בריח הסיגריה.

גמילה מניקוטין

תופעות נלוות לתהליך גמילה מעישון

כאשר עולה השאלה איך להיגמל מסיגריות, כל מעשן היה מוכן לוותר על "התענוג" אותו מספקת לו הסיגריה, אך רבים מהמעשנים מתקשים להיגמל מההרגל אותו הם סיגלו לעצמם לאורך השנים. הקושי בתהליך של גמילה מניקוטין נובע בין היתר מתופעות הלוואי הנלוות לתהליך גמילה מניקוטין שהוא למעשה אחד מהחומרים הממכרים המצויים בכל סיגריה אותה אתם מעשנים גם אם מדובר בסיגריה אלקטרונית. התמודדות עם הפסקת עישון מלווה בתופעות כגון: הפרעות שינה ונדודי שינה, מצב רוח ירוד, שיעול כרוני וליחה, עייפות מוגברת ובלתי מוסברת, תחושת רעב הולכת וגוברת ועלייה במשקל. גם כאשר עוברים תהליך גמילה מעישון סיגריה אלקטרונית תופעות לוואי אלו כמו בסיגריה רגילה יכולות בהחלט להיות חלק מתסמיני הגמילה.

חשוב לציין שתופעות אלו חולפות תוך 14 יום מתחילת תהליך גמילה מניקוטין, אשר עורכת כ90 דקות כאשר כל תסמיני הגמילה הולכים ונחלשים במהלך תקופה זו.

מיינדטק מציגה: גמילה מעישון תוך 90 דקות!

אם גם אתם רוצים להיגמל מעישון כאן ועכשיו ולתמיד, זה הזמן להכיר את השיטה הייחודית של חברת מיינדטק המאפשרת לכם להיפטר מההרגל המעיק של עישון סיגריות במסגרת מפגש חד פעמי הנמשך 90 דקות בלבד. השיטה הייחודית של חברת מיינדטק בכל הנוגע לשאלה איך להיגמל מסיגריות, מבוססת על טכניקות טיפוליות מעולמות ה-NLP וה-מיינדפולנס, באמצעותן ניתן להיפטר מההרגל ההתמכרותי שלכם לסיגריות. למידע נוסף על השיטה הייחודית של מיינדטק לחצו כאן

זה הזמן להפסיק לעשן תוך 90 דקות!

השאירו פרטים ותחזרו לנשום אוויר