הפסקת עישון: תסמיני גמילה מעישון

עישון מהווה התמכרות אשר טומנת בחובה סיכונים בריאותיים רבים. הפסקת עישון מהווה צעד אשר בכוחו להותיר את ההתמכרות כנחלת העבר ולהתחיל וליהנות מחיים בריאים יותר. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון שהליך הגמילה הוא לא תמיד פשוט ובמקרים רבים הוא טומן בחובו תופעות גמילה מעישון. החדשות הטובות, להליך גמילה מעישון תסמינים שעוברים בסופו של דבר. אנשים אשר נגמלו מעישון יעידו שהתוצאה בהחלט שווה את הדרך, אבל בכדי למנוע “הפתעות לא צפויות” חשוב להכיר את אותם תסמיני גמילה מעישון.

הפסקת עישון תסמינים ותופעות לוואי

תופעות גמילה מעישון יכולות להיות רבות ומגוונות. תופעות גמילה מעישון באות לידי ביטוי בדרך כלל בהפרעות שינה, קשיי ריכוז, תחושת עצבנות בלתי נשלטת, קושי להירדם וכו’. התמודדות עם הפסקת עישון עלולה להיות מלווה בתחושת כעס בלתי מוסברת, תחושת רעב אשר גורמת לעלייה במשקל, תחושת אי שקט, דיכאון וקצב לב איטי יותר. כאן חשוב להדגיש, שאחד מהתסמינים הבולטים ביותר של הפסקת עישון הוא חשק לסיגריה, כאשר, חלק בלתי נפרד מהליך התמודדות עם תסמיני גמילה מעישון, מתגלמת בעובדה שכל פעולה או כל אדם אשר פוגשים יכול להעלות את הצורך בסיגריה.

 

הפסקת עישון

האם גמילה מעישון טומנת בחובה סיכון?

אז זה אומנם נכון כי להליך גמילה מעישון תופעות לוואי רבות ומגוונות, אך חשוב להדגיש שלמרות שכך הדבר, לא קיימת כל סכנה בריאותית בהליך הגמילה. למעשה, בדיוק ההפך הוא הנכון, גמילה מעישון מהווה את אחד הצעדים הנכונים והטובים ביותר בהם מעשנים יכולים לנקוט למען בריאותם. חשוב לזכור, שאותן תופעות לוואי הן זמניות ולרוב, הן חולפות אחרי ימים וכל מה שהנגמלים צריכים לעשות, זה פשוט להתמיד עם ההחלטה לגבי הגמילה. בחירה מושכלת של תכנית הגמילה, יכולה להבטיח הליך שהינו קצר יחסית (וגם שמשך הזמן של תופעות הלוואי יהיה קצר יותר) ובסופו של הליך זה מבטיח לנגמלים חיים בריאים יותר וחשיפה מופחתת למחלות ולנזקים בריאותיים שונים.

מעוניינים להתחיל גמילה מעישון?

אם גם אתם מבקשים להיגמל מעישון ולחיות חיים הרבה יותר בריאים, חשוב שתכירו את חברת “מיינדטק” ואת הליך הגמילה אותו היא מציעה. החברה מציעה מגוון פתרונות איכותיים להליך גמילה מעישון, המתבססים על טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות. לחברה, פתרון איכותי ויעיל עבור כל מי שמבקש להיגמל מסיגריות, כאשר, הליך הגמילה אורך 90 דקות בלבד! השיטה החדשנית והיעילה מתבססת על דמיון מודרך ועל NLP, היא מתמקדת בעקירה של הבעיה מהשורש, כאשר התהליך מלווה בשורה של אנשי מקצוע מנוסים.

יתרון נוסף של הליך הפסקת עישון בשיטה זו, טמון בעובדה שניתנת עליה אחריות לכל החיים – כך שמי שמסיבה מסוימת חוזר לעשן אחרי מספר שנים לאחר שעבר הפסקת עישון, יוכל לחזור על הטיפול מבלי שיצטרך לשלם. אם גם אתם מעוניינים ליהנות מכל היתרונות והתועלות של השיטה, מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם “מיינדטק” ולקבל את כל המידע והפרטים הרלוונטיים.

זה הזמן להפסיק לעשן תוך 90 דקות!

השאירו פרטים ותחזרו לנשום אוויר